Nůž LionSTEEL M7 MS
Kód: M7-MSDetailní popis produktu
M7 je dodáván s pouzdrem Kydex s podšívkou Cordura a páskovou smyčkou spojenou systémem MOLLE pro pevné a snadné nošení.
- Celková délka: 315 mm
- Délka čepele: 180 mm
- Tloušťka čepele: 5,5 mm
- Celková hmotnost: 407 g
- Ocel: Sleipner Uddeholm
- Tvrdost: 60-61 HRC
- Úprava čepele: Satin finished
- Sřenky: Micarta
- Pouzdro: Ano - Cordura + Kydex - MOLLE System
- Balení : Lepenková krabice
Pokud není uvedena skladová dostupnost "SKLADEM - Ihned k odeslání", odesíláme tento nůž do 7 dní od objednání!
LionSteel
Společnost LionSteel vznikla v roce 1969 v městě Maniago, kde je výroba nožů stejně tradiční jako v německém Solingenu. Založil ji pan Gino Pauletta, a byla zaměřena především na smluvní výrobu nožů jiných výrobců. O několik let později společnost výrábí první nože dle svého vlastního návrchu a vzniká tak značka LionSTEEL. Jméno dala továrně kamenná socha lva stojící před budovou a materiál ze kterého jsou nože vyrobeny.
Koncem devadesátých let se do práce zapojují i tři synové zakladatele, John, Daniel a Maximus. V té době učinila společnost velký skok v kvalitě zavedením číslicové řízeních strojů.
V této době má firma patnáct zaměstnanců a svoje výrobky prodává nejen v Evropě, ale i v USA. Orientuje se na výrobu nožů té nejvyšší kvality. Filozofií firmy je dodávat nože vyrobené výhradně v Itálii. Žádný z nožů ani jejich komponenty nejsou vyrobeny v Asii.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4045011110085 |
| Značka: | LionSTEEL |
| Typ: | Sekací, Taktické, Vojenské |
| Materiál čepele: | Nerezová ocel, Sleipner |
| Materiál rukojeti: | Micarta |
| Materiál pouzdra: | Kydex |
| Celková délka: | 251 mm - 350 mm |
| Délka čepele: | 101 mm - 200 mm |
| Výbava: | Nůž |
| #sizes_table#: | hidden |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Hmotnost: | 401 g - 500 g |
| Konstrukce: | Full-Tang |
| Sada: | Ne |
| Přesná celková délka: | 315 |
| Přesná délka čepele: | 180 |
| Přesná hmotnost: | 407 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Společnost LionSteel vznikla v roce 1969 v městě Maniago, kde je výroba nožů stejně tradiční jako v německém Solingenu. Založil ji pan Gino Pauletta, a byla zaměřena především na smluvní výrobu nožů jiných výrobců. O několik let později společnost vyrábí první nože dle svého vlastního návrhu a vzniká tak značka LionSTEEL. Jméno dala továrně kamenná socha lva stojící před budovou a materiál ze kterého jsou nože vyrobeny.
Koncem devadesátých let se do práce zapojují i tři synové zakladatele, John, Daniel a Maximus. V té době učinila společnost velký skok v kvalitě zavedením číslicové řízeních strojů.
V této době má firma patnáct zaměstnanců a svoje výrobky prodává nejen v Evropě, ale i v USA. Orientuje se na výrobu nožů té nejvyšší kvality. Filozofií firmy je dodávat nože vyrobené výhradně v Itálii. Žádný z nožů ani jejich komponenty nejsou vyrobeny v Asii.