Nůž Schrade Small Neck Knife
Kód: SCH406NDetailní popis produktu
Je vybaven rukojeťí obmotanou parakordem 550, černým povlakem z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku 8Cr13MoV. Tato lehká konstrukce s pevnou čepelí je ideální volbou pro EDC a má plastový obal na krk pro snadné nošení.
SPECIFIKACE:
- Délka čepele: 6 cm
- Délka rukojeti: 7 cm
- Celková délka: 13 cm
- Čepel: 8Cr13MoV nerez, černá povrchová úprava
- Rukojeť: omotaná černou šňůrou
- Pouzdro: černé kydex
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0044356224000 |
| Značka: | Schrade |
| Typ: | Neck Knife, Outdoorové, Survival |
| Materiál čepele: | 8Cr13MoV |
| Materiál rukojeti: | Paracord |
| Materiál pouzdra: | Kydex |
| Povrchová úprava: | Ano |
| Celková délka: | do 150 mm |
| Délka čepele: | do 100 mm |
| Výbava: | Nůž |
| #sizes_table#: | hidden |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Hmotnost: | do 100 g |
| Konstrukce: | Full-Tang |
| Sada: | Ne |
| Přesná celková délka: | 130 |
| Přesná délka čepele: | 60 |
| Přesná hmotnost: | 53 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.