Řazení produktů

3338 položek celkem

Výpis produktů

bushcraftshopCZ Ultralehký organizér peněženka Ultralehký organizér COWBOY CAMPING Pot Sack 03
280 Kč bez DPH
339 Kč

Ultralehký obal na ešus/hrnec Cowboy Camping Pot Wrangler z netkaného HDPE s PU zátěrem udrží vaši „kuchyň“...

Kód: CC-POT-750-WHT
Univerzální impregnace GRANGERS Fabsil Universal Protector UV - 1000 ml
TOP podzimní výbava
570 Kč bez DPH
690 Kč
Měrná cena: 0,69 Kč / 1 ml

Impregnační prostředek na silikonové bázi. Zajišťuje ochranu proti vodě technickým textiliím (batohy,...

Kód: 822002
Univerzální kožené pouzdro JUBÖ Bushcraft na pilky SILKY, BAHCO a OPINEL
818 Kč bez DPH
990 Kč

 Pouzdro má klasický úchyt na opasek a je rozšířené o závěs s ocelovým kroužkem. Určeno pro vybrané modely...

Kód: JUBO-UKP
bushcraftshopCZ pončo HELIKON Lightweight 01
901 Kč bez DPH
1 090 Kč

Ultralehké pončo Helikon‑Tex z rip‑stop polyesteru (209 × 145 cm, 346 g) promění deštivý den v den, ve...

Kód: PO-LHW-PO-11
Univerzální závětří MEVA
302 Kč bez DPH
365 Kč

Univerzální, skládací a lehoučké závětří pro všechny typy vařičů...

Kód: UGD15004
Vak JUBÖ Bushcraft Classic Dry Bag 6l
TOP podzimní výbava jubomade
488 Kč bez DPH
590 Kč

Rolovatelný vak Dry Bag je vyroben z odolného plátna, takže je odolný, snadno omyvatelný a lze jej pomocí...

Kód: JUBO-BS-DB6
bushcraftshopCZ Velcro skrytou kapsou JUBÖ Secret Patch 13
jubomade
74 Kč bez DPH
90 Kč

Nenápadný velcro panel se skrytou dělenou kapsou pro hotovost, klíče nebo drobné EDC vybavení. Vyrobeno v...

Kód: JUBO-SEC-1310-HOOK-ZEL
bushcraftshopCZ Velcro skrytou kapsou JUBÖ Secret Patch 07
jubomade
50 Kč bez DPH
60 Kč

Nenápadný velcro panel se skrytou dělenou kapsou pro hotovost, klíče nebo drobné EDC vybavení. Vyrobeno v...

Kód: JUBO-SEC-85-HOOK-CER
VICTORINOX SwissCard Classic - černá
736 Kč bez DPH
890 Kč

Kód: 0.7133.T3
bushcraftshopCZ Vlnena taska pres rameno jubo 04
jubomade
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč

Poctivá vlněná taška přes rameno z naší dílny JUBÖ, inspirovaná trampskou klasikou. Nabízí celkem čtyři...

Kód: JUBO_ZEBRAK
Vlněné bezešvé Merino triko WEROLO 300g - černé / šedé
czechmade
+ další
Kód: WEROLO-9070/L/XL
bushcraftshopCZ Filtr na vodu Platypus Filtr na vodu Platypus QuickDraw Filter 01
1 025 Kč bez DPH
1 240 Kč

Ultralehký vodní filtr Platypus QuickDraw s hmotností 69 g filtruje za ideálních podmínek až 3 litry vody...

Kód: 11695
bushcraftshopCZ Vodní cestovní filtr SAWYER Single MINI 03
+ Dárek zdarma
901 Kč bez DPH
1 090 Kč

Zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli,...

Kód: SP350A
Vodní cestovní filtr SAWYER SP128 MINI Filter ORANGE - SP103
+ Dárek zdarma
1 149 Kč bez DPH
1 390 Kč

Zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a...

Kód: SP103
Vodní cestovní filtr SAWYER SP134 TAP Filtration System
1 893 Kč bez DPH
2 290 Kč

Snadno a rychle použitelný a filtruje až 1890 litrů pitné vody denně, bude Vám to stačit!? Filtr...

Kód: SP134
Vypínač lan DD HAMMOCKS Ridgeline Loks - 2 ks
161 Kč bez DPH
195 Kč

Pomůcka pro jednoduché a  dokonalé "našponování" provazu bez nutnosti složitého uzlování.

Kód: DDH-RLL
bushcraftshopCZ Vzduchová pumpa Flextail TINY Pump 3X 01
1 149 Kč bez DPH
1 390 Kč

Ultralehká elektrická mini pumpa Flextail TINY Pump 3X (67 g) pro rychlé nafukování i vyfukování karimatek...

Kód: 21854/WHI
Wildo FOLD-A-CUP® plastový 250ml ZELENÝ
99 Kč bez DPH
120 Kč

Kód: 14605000
Wildo FOLD-A-CUP® plastový 600ml ZELENÝ
157 Kč bez DPH
190 Kč

Kód: 14605301
Zavírací nůž BUCK 110 Hunter Finger Grooved 110BRSFG
1 893 Kč bez DPH
2 290 Kč

Buck 110 je snad nejlegendárnější kapesní nůž, jaký kdy byl vyroben. Průkopník pojistky back-lock.

Kód: C320122022
Zavírací nůž OPINEL Vri N°08 Trekking černá
326 Kč bez DPH
395 Kč

Nůž s rukojetí z habrového dřeva v barvě khaki a čepelí o délce 8,5 cm z vysoce kvalitní švédské nerezové...

Kód: 002211
Zimní kožené rukavice HELIKON Ranger Winter Gloves - Brown
TOP podzimní výbava
1 149 Kč bez DPH
1 390 Kč

Vyrobeny ze silné, trvanlivé hovězí kůže, která zaručuje správné uchopení, zatímco další podšívka zabraňuje...

+ další
Kód: RK-RGW-LE-30/M
100% impregnace kůže FV
TOP podzimní výbava czechmade
240 Kč bez DPH
290 Kč
Měrná cena: 3,87 Kč / 1 ml

Impregnace kůže o objemu 75 ml poskytuje spolehlivou ochranu obuvi a vybavení při zachování prodyšných...

Kód: FV-IMP-75
100% kondicionér kůže FV ve skle
czechmade
397 Kč bez DPH
480 Kč
Měrná cena: 4,80 Kč / 1 ml

100 ml

Kód: FV-GLS-100

Ovládací prvky výpisu

3338 položek celkem