Čelovka Petzl TACTIKKA+ RGB černá
Kód: E089FA00Detailní popis produktu
Čelovka je určena pro aktivity, které vyžadují nenápadnost (lov, rybaření, pozorování přírody ...). Čelová svítilna TACTIKKA + RGB nabízející světelný tok 350 lumenů a smíšený kužel světla pro osvětlení blízkého okolí a běžný pohyb. Je také vybavena červeným, zeleným a modrým světlem pro noční vidění a nenápadnost. TACTIKKA + RGB se standardně dodává se třemi bateriemi AAA, díky technologii HYBRID CONCEPT je možné použít dobíjecí akumulátor CORE.
- Lehká, výkonná a kompaktní: 350 lumenů při 85 g
- Tři režimy svícení: na malou vzdálenost, pro pohyb nebo daleký dosvit
- Červené/zelené/modré světlo pro nenápadné svícení v přírodě, které neoslní ostatní členy ve skupině
- Jednoduché a praktické použití: jedno tlačítko pro snadnou a rychlou volbu světelného režimu
- Snadné nasazení díky rozepínatelné sponě na hlavovém pásku
- Hlavový pásek lze vyjmout a vyprat
- HYBRID CONCEPT: čelovka TACTIKKA + RGB se dodává standardně se třemi bateriemi a lze ji použít s dobíjecím akumulátorem CORE
- Vyrábí se ve třech barvách podle použití
Technická specifikace
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 85 g |
| Doba svícení | 160 hod |
| Dosvit | 90 m |
| Světelný tok | 350 lm |
| Režimy svícení | 3 čiré / 2 barevné RGB |
| Zdroj | 3xAAA/LR03 alkalické, lithiové, Ni-MH, CORE |
| Odolnost | IPX4 |
| Certifikace | CE |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čelovky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 3342540827899 |
| Značka: | Petzl |
| Barva: | Černá |
| Výbava: | Čelovka |
| #sizes_table#: | hidden |
| Barva světla: | Bílá, Červená, Zelená, Modrá |
| Napájení: | AAA |
| Počet režimů: | 5 |
| Použití: | Turistické |
| Světelný zdroj: | LED |
| Vodotěsnost: | IPX4 |
| Výkon: | 350 lm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl je francouzský výrobce vybavení pro horolezectví, speleologii, a další vertikální aktivity. Dále vyrábí a vyvíjí osobní ochranné pracovní prostředky pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou - práce s lanovým přístupem (rope access), arboristika, záchranářství. Sídlí ve městě Crolles (blízko Gronoble) ve Francii. Společnost byla založena jeskyňářským badatelem Fernandem Petzlem v roce 1970.